İçeriğe geç →

Biyografi

Ufuk Aykut yani ben 15.09.1985 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmişim. Ama halen bu olay Mars’ta ki hayat gibi sırlarla örtülü.

Doğduktan sonra gözlerimi açar açmaz bir baktım kendimi sarı-lacivert renklerin ortasında bulu verdim.

Ondan sonra zaten hep böyle kaldık.(Bu olay ‘Doğuştan Fanatik’ sözünü doğruluyor.)

Nedense daha sonra kendimi Marmaris’te buldum. (O zamandan beri bilincim yerinde değil) Bu şehirde sallana sallana liseye kadar geldik işte. Ben Yine bir şey anlamadan kendimi Halit Narin Anadolu Turizm Otelcilik Ve Meslek Lisesi ‘nde buldum. (Ne uzun adı var ama ben bile söyleyemiyorum!)

Hala Marmaris‘te yaşıyorum. Muğla Üniversitesi, Muğla MYO, Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü mezunuyum. Ayrıca Anadolu Üniversitesi, Açık Öğretim İşletme Fakültesi / İşletme Bölümünü 3. Sınıfta terk ettim.

” Buradan sonraki yazı 2006 yılındaki sitemden alıntıdır 🙂 “

Şimdi Biraz Konuyu Açalım;

Nasıl Bir Tipsin Sen?; Efendim aslında kontrol edilmesi güç birisiyim, her şeyi beğenmem ve çok seçiciyimdir. Belirli kriterlerim vardır, onun dışına çıkmam, emir vermeyi çok severim kendi dediklerimin yapılmasını isterim. Bunun yanında çabuk sinirlenmem benim için eksi bir nokta. Bir çok arkadaşım vardır ama sadece 20 kişinin numarası cep telefonuma kayıtlıdır. Asla gizli, özel ve eğer rehberimde numara kayıtsız ise, numarası gözükse bile açmam. Sonuç olarak çok havalı ama bir o kadarda duygusal birisiyim.

Kızlarla Aran Nasıldır?; Sitemdeki resimlerden anlaşılacağı üzere fazla yakışıklı olmasam da, konuşma kabiliyetim yüzünden 10 dakika da kız tavlama yeteneğine sahibim. Kızlarla aram çok iyidir, özellikle bilgisayar öğretme bahanesi ile bir çok dişican ile farklı çalışmalar yapmışlığım vardır.

Hakkındaki İddalara Ne Diyeceksin?; Hepsini yalanlıyorum, malum yapım nedeni ile beni çekemeyenler var, onları kendi acizlikleri ile başbaşa bırakıyorum (Bunu neden koyduysam birisi bir iftira atar eninde sonunda, ona cevap işte)

Bilgisayar; Windows işletim sisteminde Windows kitlenmediği sürece akıcı çalışma becerisi (en ince ayrıntısına kadar), her türlü donanımsal bilgi. Orta seviye Linux tecrübesi. İleri derece İnternet Danışmanlığı tecrübesi.

Programlama Dilleri ve Yetenekler; Php, Asp ve Html Bilgisi, Sunucu Yönetimi

Programlar; Office Program Serisi (Word, Excel vs…) Corel Draw, Dreamweaver, Frontpage, Flash, Swish, MS Paint (paintte bir sanattır)

Sana Ulaşmam Lazım, Ne Yapayım?; Açıkcası işin zor. O yüzden domaine whois çekme yeteneğin varsa orda cep numaram yazar ama aradığın zaman açacağımı pek sanmam. (Bknz: Nasıl Bir Tipsin Sen?) O yüzden sizlere üye olduğum toplulukların adreslerini ama sayfada veriyorum.